-
"Girl, Bye" Jelly Lash Remover
Regular price $9.99 USDRegular priceUnit price per -
"Pretty-in-Pink" Glue Cups (100 count)
Regular price $4.99 USDRegular priceUnit price per -
1111 - Straight Fiber Grip Tweezer
Regular price $18.00 USDRegular priceUnit price per -
444 - Long 45 degree Fiber Grip Tweezer
Regular price $18.00 USDRegular priceUnit price per -
777 - 45 degree Fiber Grip Tweezer
Regular price $18.00 USDRegular priceUnit price per -
823 - Curved Fiber Grip Tweezer
Regular price $18.00 USDRegular priceUnit price per -
ANGELIC - Skinny Boot Fibergrip Tweezer
Regular price $18.00 USDRegular priceUnit price per -
Fiber Grip Tweezer Bundle
Regular price $60.00 USDRegular priceUnit price per$72.00 USDSale price $60.00 USDSale -
Sold out
High-Powered Portable Fan
Regular price $9.99 USDRegular priceUnit price per$14.99 USDSale price $9.99 USDSold out -
Hyaluron Pen & Lash Training
Regular price From $200.00 USDRegular priceUnit price per -
Sold out
-
Lash Mirror
Regular price $9.99 USDRegular priceUnit price per -
Lash Practice Head with 3 Layers
Regular price $24.99 USDRegular priceUnit price per$39.99 USDSale price $24.99 USDSale -
Lash Tile with Jade Stone
Regular price $6.99 USDRegular priceUnit price per -
Lash Training Kit (sold separately)
Regular price $200.00 USDRegular priceUnit price per -
Nano Mister
Regular price $8.99 USDRegular priceUnit price per -
Pink Rinse Bottle
Regular price $3.99 USDRegular priceUnit price per -
Private 2-Day Lash Training
Regular price From $200.00 USDRegular priceUnit price per -
Sold out
-
Summer Lash Class
Regular price From $200.00 USDRegular priceUnit price per